Отзывы о компании Интернет магазин "Magnum Still"
- Олександр К.
- Заграюк Ю.
- дмитрий г.
- Олександр С.
- Володимир Б.
все ок.
- Микола К.
Купую в цьому магазині постійно.
Дуже гарне відношення до покупців у менеджера.
Дуже сподобалась оновлена модель бункера (сита), дно як у фальшдні, і ручка що спирається на стінку, і не падає в брагу.
Дякую менеджеру Анні.
Рекомендую - Вадим Щ.
- Ігор Д.
- Лариса Ш.
- Євген Г.
