Відгуки про компанію Інтернет магазин "Магнум Стілл"
- Олег Л.
- Микола К.
- Олександр О.
- Станислав А.
- Ігор А.
- Едуард Б.
- Александр Г.
- Віктор Н.
Замовляю не вперше. Все на високому рівні.
- Артем П.
Отримав бражну колону "Магнум турбо", перегінний куб 40 л, папугу, і ще дещо для початку процесу))).
Сказати що товар якісний, це замало. Якість на найвищому рівні, це витвір мистецтва, зварні шви, якість матеріалів, все зроблено професійно. Дуже якісно упаковано.
Після того як навчусь робити з апаратом, доп. приладдя, куплятиму тільки тут.- Коментар продавця
Дякуємо Вам, п. Артем за позитивний відгук!
- Коментар продавця
- Олександр М.
Беру не в перший раз. Дякую.
