Відгуки про компанію Інтернет магазин "Магнум Стілл"
- Ирина Ш.
Навіть не знаю, який коментар можна залишити про цей магазин -"тримайте мене четверо"-все ,що вже купили -super!,а що не купили,про те мріємо, і обов'язково купимо трохи пізніше.Дуже вдячні.РЕКОМЕНДУЄМО!
- Федір З.
А можно пряний віски на 12-15 л в один пакет.
- Віталій О.
- Угода на маркетплейсі Prom.uaЯрослав С.
- Анатолий Т.
- Ігор В.
- Игор С.
Все добре
- Угода на маркетплейсі Prom.uaВячеслав Ф.
- Гарец Г.
Рекомендую,оперативно работают
- Сергей М.
