Відгуки про компанію Інтернет магазин "Магнум Стілл"
- Руслан Щ.
- Микола К.
Замовляю в цьому магазині постійно.
Замовлення виконують на відмінно.
Все добре запаковують.
Рекомендую магазин- Коментар продавця
Дякуємо Вам, п. Миколо!
- Коментар продавця
- Олег А.
Вже двічі купляв і обидва рази найвищий рівень якості облуговування і товару. Особлива подяка менеджеру Ані- Ви найкраща!)))
- Вадим Щ.
- Александр Г.
- Богдан Т.
- Віталій Х.
- Юрий Х.
- Максим Г.
- Тетяна П.
