Відгуки про компанію Інтернет магазин "Магнум Стілл"
- Сергей Ц.
- Леонид З.
- виктор л.
- виктор л.
- Микола К.
Четвертий раз купую в них і все добре !
Рекомендую!!! - Максим Г.
От покупки остались только положительные эмоции. Качество оборудования очень высокое. Спасибо :)
- Коментар продавця
З Вами приємно мати справу, п. Віктор!
Закуємо за відгук!
- Коментар продавця
- Петро П.
- Олег К.
- Леонид З.
- Олег П.
