Відгуки про компанію Інтернет магазин "Магнум Стілл"
- Андрій К.
- Андрій К.
- Андрій К.
- Володимир Ш.
дякую все супер, окрім нової почти, посилка прийшла не повністю, була пошкождена і відсутня заглушка на 2'' . шкода, але то дрібниці...
- Коментар продавця
Дакуємо Вам за покупку
Зателефонуйте нам, ми вишлемо Вам заглушку безкоштовно
- Коментар продавця
- Угода на маркетплейсі Prom.uaЭрвин Э.
- Віталій О.
Красота неймовірна, дякую.
- Коментар продавця
В Вам дякуємо!
- Коментар продавця
- Чорний Д.
Все супер
- Коментар продавця
Дякуємо!
- Коментар продавця
- Олег П.
- Максим В.
- Іван М.
