Відгуки про компанію Інтернет магазин "Магнум Стілл"
- Ден Є.
Роблю замовлення не перший раз, якість товару так як і якість обслуговування на найвищому рівні!
- Коментар продавця
Дуже дякуємо Вам за відгук! Завжди раді мати з Вами справу!
- Коментар продавця
- Віталій О.
Дякую, все сподобалося
- Коментар продавця
І Вам дякуємо за покупку!
- Коментар продавця
- Юрий Д.
- Сергій Ш.
- Олег П.
- Константин Б.
Всё понравилось будем заказывать ещё
- Коментар продавця
Дякуємо за замовлення, чекаємо Вас знову в нашому магазині:)
- Коментар продавця
- Геннадий К.
Замечательная работа профессионалов! Одно удовольствие делать покупки. Быстрая отправка, качественный товар! Прекрасное отношение к покупателю! ВСЕМ РЕКОМЕНДУЮ!!! Обязательно сделаю ещё покупки!
- Коментар продавця
Дякуємо, п. Генадій!
Дуже приємто читати такі відгуки!
- Коментар продавця
- Олег П.
- Юрій П.
Дякую! Обслуговування на висоті!
- Коментар продавця
Дякуємо Вам за покупку та позитивний відгук!
- Коментар продавця
- Андрій А.
