Відгуки про компанію Інтернет магазин "Магнум Стілл"
- Владимир К.
Замовляю на цьому сайти не перший раз,все горазд, товар якісний,сплачую на карту,проблем не виникало.
- Коментар продавця
Дякуємо Вам за довіру, п. Володимир!
- Коментар продавця
- Угода на маркетплейсі Prom.uaІгор К.
все чудово, дякую
- Коментар продавця
В Вам дякуємо!
- Коментар продавця
- Угода на маркетплейсі Prom.uaИгорь Ч.
- Угода на маркетплейсі Prom.uaВіктор С.
- Андрей В.
- іван г.
- Олексій Б.
- Угода на маркетплейсі Prom.uaАндрій Р.
дуже хороша компанія
- Коментар продавця
Дякуємо!
- Коментар продавця
- Володимир Ш.
як завжди відмінно,😀😀😀!!!
- Коментар продавця
Дякуємо!
- Коментар продавця
- Андрей З.
