Відгуки про компанію Інтернет магазин "Магнум Стілл"
- Олександр К.
- Сергій К.
- Володимир Ш.
Користуюсь послугами компанії не перший раз. обслуговуваня супер. Відправка , :
я отримую наступного дня, мені подобається сайт. я маю бажання і надалі замовляти в Вас товари...- Коментар продавця
Дякуємо Вам, що залишаєтесь з нами! Гарного дня та мирного неба!
- Коментар продавця
- Роман П.
- Угода на маркетплейсі Prom.uaАнтон И.
- Ігор А.
Не підійшов по габаритах
- Павел К.
- Угода на маркетплейсі Prom.uaИгорь А.
Отправили быстро,товар качественный.
- Коментар продавця
Дакуємо за відгук!
- Коментар продавця
- Микола К.
Вдруге у них замовляю товар.
Все прийшло добре запаковане
Рекомендую- Коментар продавця
Дякуємо за замовлення! Завжди раді вашим замовленням:)
- Коментар продавця
- Павел Б.
